Kokybės garantas

Toppadangos.lt elektoninėje parduotuvėje siūlomos ypač aukštos kokybės , TIK ORIGINALIOS PREKĖS .

 

Visoms padangoms , ratlankiams , akumuliatoriams , autoskysčiams suteikiama gamintojo kokybės garantija.

Šių prekių galiojimo terminas yra neribojamas , jei kitaip nenurodo jų gamintojas ar infomacija prekės aprašyme .

 

Padangoms , ratlankiams - suteikiamas 12 (dvylikos) mėnesių garantinis laikotarpis nuo defektų , atsirandusių dėl gamintojo kaltės. Vasarinių padangų protektoriaus gylis turi būti nemažesnis nei 1.6 mm. , žieminių padangų- nemažesnis nei 3 mm. Ratlankių priežiūrai turi būti naudojamos specialiai ratlankiams skirtos prižiūrėti priemonės. Rekomenduomaje reguliariai tikrinti ar gerai priveržti bei neatsisukę ratlankiai , juos valyti ir ar yra tinkamas padangose slėgis bei automobilio ratų geometrija - taip Jūs ne tik jausitės saugiai , bet ir prailginsite jų naudojimo laiką . Garantija padangai nagrinėjama , tik esant nenumontuotai nuo ratlankio padangai.

 

Akumuliatoriams suteikiamas iki 36 (trisdešimt šešių ) mėnesių garantinis laikotarpis , priklausomai nuo akumuliatoriaus modelio ir specifikacijos , jei jie buvo naudojami pagal garantiniame talone nurodytas sąlygas (užpildytas garantinis talonas pridedamas su perkamu akumuliatoriumi) . Linkime , kad įsigijus akumuliatorius Jums tarnautų ilgiau, todėl siūlome reguliariai (rekomenduojame kas 3 mėnesius) patikrinti Jūsų automobilio elektrinę dalį bei paties akumuliatoriaus būseną . Spec. tarnybų ir taksi automobilių naudojamiems akumuliatoriams suteikiama 6 mėn. garantija.

 

Garantija įsigalioja nuo prekės(ių) nupirkimo (sąskaitos išrašymo ) datos , tik turint prekės(ių) galiojantį įsigijimo dokumentą (sąskaita , kvitą , čekį ) ir garantinį taloną , kai jis pridedamas prie prekės. Pretenzijos nagrinėjamos LR įstatymų numatyta tvarka bei terminais .

 

Mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke ar grąžinti už prekę sumokėtus pinigus , kai nėra galimybės pakeisti tinkama preke .

Prekės(ių) transportavimo išlaidas į garantinį centrą – Vilnius, LT-00000, Lietuva ir iš jo, apmoka Pirkėjas, pakeistoms prekėms garantijos sąlygos galioja likusį garantijos laiką.Prekės su gamykliniu broku keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217. Pažymime, kad kartais reali prekiu spalva , forma ar tikras dydis gali neatitikti dėl skirtingų Pirkėjų naudojamų vaizduoklių ypatybių.

 

Prekių garantijos priimamos ir registruojamos el.paštu : info@toppadangos.lt . Prašome trumpai, iki 5 sakinių,  nurodyti kas atsitiko , prekės pavadinimą , prekės kodą , užsakymo numerį , isigijimo datą , Jūsų kontaktus . Visada mielai Jums padėsime .